ساخت طلای سفارشی با اجرت کم (کمترین اجرت) در تهران
Share on whatsapp
انتشار مقالات در واتس اپ
Share on pinterest
انتشار مقالات در پینترست

ساخت طلای سفارشی با اجرت کم (کمترین اجرت) در تهران

بسیاری از افراد برای اینکه مدل خاص طلای کورد پسند خود راداشته باشند به فکر ساخت طلای سفارشی خود می افتند.

یکی از سبکهای سفارش که در سالهای اخیر رواج پیدا کرده، هنری به نام تایپوگرافی است. در این هنر مشتریان طرح، اسم، جملات خاص و اشعار خاصی را انتخاب می کنند و طراحان با توجه به آن ها قطعه های طلای سفارشی را می سازند. در سال های گذشته هنر تایپوگرافی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و طلاسازی آپر نیز یکی از بهترین طراحان ساخت طلای سفارشی می باشد.

ساخت طلای سفارشی با اجرت کم (کمترین اجرت)

طلاسازی آپر طراحان ماهری دارد که توانسته است برای مشتریان خوش سلیقه طلا های شخصی و منحصر به فردی را طراحی و تولید نماید.

طلافروشی و طلاسازی آپر در تهران آماده ی پذیرش سفارشات طراحی و ساخت انواع جواهرات اعم از گوشواره، دستبند، گردنبند ، انگشتر پابند ، نیم ست و سرویس طلا می باشد.

ساخت طلای سفارشی چه مزایایی دارد؟

امروزه طلا و جواهر فروشی های زیادی در زمینه هنر تایپوگرافی و ساخت طلای سفارشی فعالیت دارند و با توجه به سلیقه، روحیه و خواسته ی مشتریان طراحی و تولید می کنند. طلاسازی آپر هم به صورت تخصصی در زمینه ی ساخت و تولید طلا و جواهر مشغول به کار است. این امر باعث شده است تا مشتریان بتوانند طلای مورد علاقه ی خود را سفارش بدهند (حتی با عنوان طرح درون ذهن خود و یا ارسال عکس ژورنالی مورد پسند خود) و از طراحی های منحصر به فرد و خاص خود لذت فراوانی ببرند.

به عنوان مثال برای خرید و ساخت گردنبند طلا سفارشی با طراحی اسم شما و یا خرید و ساخت گوشواره طلا ، خرید و ساخت انگشتر طلا ، خرید و ساخت دستبند طلا ، خرید و ساخت دستبند طلا ، خرید و ساخت پابند ، خرید و ساخت نیم ست طلا ، خرید و ساخت سرویس طلا سفارشی شما طراحان مجموعه ی ما تمام تلاش خود را می کنند تا در اسرع وقت همان چیزی را برای شما بسازند که خواسته شما می باشد.

لازم است بدانید طلاهایی که در طلاسازی آپر سفارش داده می شوند ضمن قیمت مناسب کارگاهی که دارد ، از نظر کیفیت عالی و تضمین شده است. همچنین کلیه کارها با فاکتور معتبر ارائه می گردد.

چگونه طرح ذهنی خود را برای طراحان جواهرسازی توضیح بدهیم؟

زمانی که شما برای به ما اعتماد می کنید.

برای ساخت سفارشی طلا با توجه به سلیقه ی خود، ابتدا باید مدل طلا مورد نظر خود را مشخص کنید. شما می توانید از طرحی که در ذهن خود دارید، طرحی ساده بر روی کاغذ بکشید. یا می توانید از اینترنت عکس مشابه آن را پیدا کنید و تغییرات مورد نظر را بر روی آن اعمال کنید. به عنوان مثال برای ساخت طلای سفارشی انگشتر شاخ گوزن شکل می توانید آن را در اینترنت جستجو کنید و مدل های مختلف آن را مشاهده نمایید. طرحی که موردپسند شماست را برای طراح بفرستید و برای او توضیح بدهید که شاخ های آن خمیده، کوتاه یا بلندتر باشد.

ساخت طلای سفارشی در تهران چه مزایایی دارد؟
ساخت طلای سفارشی چه مزایایی دارد؟

تا طراحان ما با توجه به طرح خام و اولیه ی شما ، طرح اصلی را توسط کامپیوتر طراحی و آماده می کنند. بعد از طراحی اولیه مدل، تغییرات لازم را می توانید بر روی طرح اعمال کنید. بعد از مرحله طراحی، نوبت به مرحله ی نهایی می رسد که در این مرحله باید جنس سنگ و رنگ طلا مورد نظر خود را تعیین کنید تا با آن سفارش طلا شما ساخته شود.

مزایای ساخت طلای سفارشی چیست؟

جذاب ترین و نخستین مزیت ساخت طلای سفارشی این است که شما طلای مورد علاقه ی خود را با توجه به رنگ، جنس، طرح منحصر به فرد و خاصی خواهید داشت. علاوه براین طلایی برای شخص شما طراحی می گردد، دقیقا هم اندازه ی مچ دست یا انگشتان شماست. رنگ مواد به کار رفته در آن متناسب با سلیقه شما است. رنگ فلز به کار رفته اعم از زرد ، سفید یا رزگلد با رنگ پوست شما هماهنگ است زیرا خود شما آن را با توجه به ویژگی های شخصی خود سفارش داده اید. به عبارتی دیگر شما بهترین و مناسب ترین نوع طلا اعم از انگشتر، گوشواره، گردنبند یا دستبند طلا را خواهید داشت.

شما با ساخت طلای سفارشی می توانید هدیه ای خاصی را برای افراد خاص زندگی خود بسازید. بنابراین اگر دوستان یا نزدیکانی دارید که سخت پسندند و به آسانی هر هدیه ای را قبول نمی کنند، می توانید با طراحی قطعه ای طلا به نام آن ها یا جمله ای، رضایت آن ها را جلب نمایید.

معایب ساخت طلای سفارشی چیست؟

معایب ساخت طلای سفارشی چیست؟
معایب ساخت طلای سفارشی چیست؟

ممکن است بنا بر تجربیات قبلی خود تصور کنید، قیمت طرح ها و طلاهای سفارشی نسبت به طرح های آماده بالاتر است.

اما باید این مژده را به شما بدهیم که در طلاسازی آپر نه تنها شما متحمل هزینه های طراحی و… نمی شوید بلکه قیمت تمام شده کار شما با توجه به دریافت نکردن مالیات و سود مغازه داری به قیمت کارگاهی و عمده محاسبه می گردد، و این به این معناست شما با قیمتی بی نظیر می توانید مدل طلای خاص و مورد پسند خود را داشته باشید.

چگونه بهترین طلاسازی را برای ساخت طلای سفارشی پیدا کنیم؟

 • ابتدا نمونه کارهای ساخته شده توسط طراحان جواهر سازی را بررسی نمایید. آیا طرح هایشان با سلیقه ی شما تناسب و همخوانی دارد یا خیر.
 • بعد از آن هزینه های مربوط به دستمزد و اجرت ساخت طلا را بررسی نمایید. برای این کار می توانید یک کار مشخص با گرم از پیش تعیین شده را استعلام قیمت کنید رد این رابطه کیفیت تمیزی کار هم در نظر بگیرید چرا که به عنوان مثال قطعا یک طراحی بی عیب و نقص و پک پرداخت بی نظیر و درخشش انتهایی کار متحمل هزینه های بیشتری نسبت به یک کار ضعیف تر خواهد بود.
 • در نهایت طراحی که از نظر قیمت با انصاف تر است و مهارت و تجربه ی بیشتری دارد را انتخاب نمایید.
 • طلافروش و طلاسازی آپر در تهران با کسب نشان رضایت از مشتریان عزیز خود به عنوان یکی از بهترین طلاسازان تهران شناخته شده است . آدرس طلافروشی و طلاسازی در تهران خیابان جمهوری واقع گردیده است که آماده ارائه خدمات و بستری مناسب برای خرید حضوری طلا شما عزیزان می باشد.

 

مراحل ساخت طلای سفارشی در مجموعه طلاسازی آپر در تهران – جمهوری به چه صورت است؟

مراحل ساخت طلای سفارشی در مجموعه طلاسازی

شما برای ساخت طلای سفارشی اعم از انگشتر، گوشواره، دستبند ، پابند ، آویز یا گردنبند و ست کامل طلا می توانید به هنرمندان و طراحان مجموعه طلاسازی آپر اعتماد کنید.

 • ابتدا برای سفارش طرح، اسم یا جمله ی مورد نظر خود را برای مجموعه ی طلاسازی آپر ارسال نمایید.
 • طراحان طلاسازی آپر چند طرح مختلف را برای شما طراحی می نمایند.
 • سپس نوبت شماست تا طرح نهایی خود را مشخص کنید تا وارد مرحله ی تولید گردد.
 • در این مرحله مبلغی به عنوان بیعانه از شما گرفته می شود.
 • بعد از تایید طرح از جانب شما وارد مرحله ی اجرا می شود.
 • سپس در مرحله ی بعدی فاکتور طلا صادر می گردد.
 • مبلغ در این فاکتور با توجه به قیمت روز طلا محاسبه می گردد.
 • بعد از پرداخت هزینه، قطعه طلای سفارشی شما در بسته بندی شیکی برای شما فرستاده می شود.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر در تهران ساکن هستید سفارش در همان روز به دست شما می رسد ولی اگر در شهرستان هستید، بسته به شهر محل سکونت زمان می برد.

آیا برای ساخت طلای سفارشی بیعانه دریافت می کنند؟

برای ساخت طلای سفارشی مثلا گوشواره طلا، شما باید بعد از انتخاب طرح مورد نظر خود، مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت کنید. این طرح براساس سلیقه و طرح شخصی شما ساخته می شود بنابراین برای شخصی دیگر قابل استفاده نیست. برای تایید سفارش طلای خود و اطمینان از عدم انصراف، شما باید مبلغی را به عنوان بیعانه به طلاساز پرداخت نمایید.

پایه ی وزن مناسب برای طلای سفارش داده چقدر است؟

طلاسازی آپر با توجه به وزن های استاندارد، سفارشات مشتریان را می سازد. توجه داشته باشید هر چقدر وزن طلای شما بیشتر باشد، ضخامت آن افزایش می یابد. این کار باعث می شود تا طلای با دوامی داشته باشید ولی ممکن است خیلی ظریف نباشد.

پایه ی وزن مناسب برای طلای سفارش داده چقدر است؟
پایه ی وزن مناسب برای طلای سفارش داده چقدر است؟

آیا می توان از طلای رنگی نیز برای خرید طلای سفارشی استفاده کرد؟

شما می توانید از طلاهای رنگی نیز سفارش بدهید. طلای سفید، رزگلد، طلای زرد نمونه هایی هستند که شما می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. تمامی محصولات طلاسازی آپر از طلای 18 عیار ساخته می شوند از این رو بسیار با دوام، گران بها و مستحکم هستند.

نتیجه:

جواهرات و طلاسازی های زیادی در سراسر کشور فعالیت دارند که قطعات طلا را با توجه به سلیقه ی مشتری می سازند. ولی طلاسازی آپر مفتخر به این است که از طلای با کیفیت 18 عیار برای تولید محصولات معتبر و اصل استفاده می کند. همه ی کارکنان و طراحان این مجموعه با تجربه، خلاق، کارآزموده هستند. علاوه براین تمامی سفارشات با توجه به سلیقه و خواسته ی مشتریان ساخته می شوند. همچنین محصولات آن منحصر به فرد و خاص می باشند و در بسته های شیک و مناسب ارسال می گردند.

شما می توانید بدون پرداخت هزینه اضافه و بدون واسطه با مراجعه به مراکز معتبر مانند گالری و کارگاه طلاسازی برند آپر که یکی از بهترین طلاسازی و طلافروشی های تهران واقع در جمهوری می باشد. با نشان دادن عکس جواهرات دلخواه خود ، سفارش ساخت طلا را بدهید و یا در اینستاگرام و یا واتساپ سفارش خود را بگذارید. تا تیم آپر با تکیه بر سال‌ها تجربه که در کارنامه کاری خود دارد، در کمترین زمان ممکن کار سفارشی شما را تحویل دهند.

شما می توانید جهت تعمیرات طلا و جواهر ، ساخت و سفارش طلا مورد نظر و یا خرید طلا و یا حتی استعلام قیمت طلا مورد نظر خود جهت ( سفارش و خرید سرویس طلا ، سفارش و خرید نیمست طلا ، سفارش و خرید گردنبند طلا ، سفارش و خرید آویز طلا ، سفارش و خرید دستبند طلا ، سفارش و خرید گوشواره طلا ، سفارش و خرید گردن آویز طلا ، سفارش و خرید انگشتر طلا ، سفارش و خرید حلقه طلا و یا سفارش و خرید ست حلقه طلا ، سفارش و خرید پابند طلا ) به آدرس کارگاه طلاسازی و طلافروشی آپر در تهران در جمهوری واقع در خیابان جمهوری رو به روی سفارت انگلیس پاساژ گلشن طبقه 1 پلاک 44 مراجعه فرمایید و یا برای خرید اینترنتی و آنلاین طلا مورد نظر خود با پل های ارتباطی ما در فضای مجازی و یا شماره تلفن طلافروشی و طلاسازی آپر در تهران و جمهوری تماس بگیرید.

به کیفیت و قیمت خود مطمِن هستیم با ما تماس بگیرید تا برای همیشه مشتری آپر شوید:

  @uperjewelry

09125228353

  02166713229

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on whatsapp
انتشار مقالات در واتس اپ
Share on pinterest
انتشار مقالات در پینترست

آخرین مطالب

فرق طلا و جواهر
انواع دستبند طلا زنانه را بشناسید
معرفی انواع مختلف طلا و طلا رنگی
خرید اینترنتی طلا-راهنمای جامع آپدیت 1401
جواهر و طلا مدل قلب چه نمادی است؟
آشنایی با طلا سفید